Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains"
 
CO NAS WYRÓŻNIA?
  • jesteśmy liderem sprzedaży marki Hobby w Polsce
  • największy wybór przyczep HOBBY jednym miejscu
  • możliwość rezerwacji pojazdów z odroczonym terminem dostawy
  • fachowe doradztwo na każdym etapie procesu sprzedaży
  • dostawy przyczepy "door-to-door"
  • atrakcyjne warunki doposażania pojazdów
przyczepy kempingowe nowe

Przyczepy kempingowe Hobby

Firma HOBBY jest największym na świecie producentem przyczep kempingowych. Codziennie z linii produkcyjnych zjeżdża ponad 60 pojazdów. Historia marki HOBBY to już ponad 50 lat. Ogromne doświadczenie, znajomość specyfiki rynku a przede wszystkim umiejętność wsłuchiwania się w oczekiwania klientów a także szybkie reagowanie na zmiany trendów rynkowych pozwalają firmie HOBBY pozostawać liderem branży.

HOBBY to najbardziej popularna marka przyczep kempingowych w wielu krajach, również w Polsce. Firma dba o to by jej produkty były synonimem udanego, rodzinnego urlopu. Największy wybór układów wewnętrznych przyczep kempingowych pozwala dopasować pojazd się do bardzo różnych wymagań klientów. W ofercie znajdują się zarówno przyczepy kempingowe dla rodzin wielodzietnych jak i luksusowe warianty dla najbardziej wymagających klientów.

Od kilku lat firma HOBBY oferuje bardzo bogate wyposażenie standardowe swoich pojazdów kempingowych. Każdy z oferowanych modeli przyczep Hobby, już w wersji podstawowej, posiada kompletne wyposażenie pozwalające natychmiast wyruszyć w podróż. Nowoczesna stylistyka wnętrz, bogate wzornictwo mebli, szeroki wybór tapicerek, a także nowoczesne wyposażenie techniczne i ogromny wachlarz możliwości konfiguracji wyposażenia dodatkowego pozwala zaspokoić najwybredniejszych klientów.

Przyczepy kempingowe HOBBY to bezkonkurencyjna oferta dla wszystkich miłośników caravaningu ceniących sobie komfort i wygodę. Bogaty wybór pojazdów pozwoli Państwu wybrać swoją wymarzoną przyczepę kempingową i ruszyć w podróż w przekonaniu, że dom jest zawsze z Wami!