fbpx
 

Sól we włosach. Piasek pod stopami.
I wolność, jak okiem sięgnąć.

Życie smakuje najlepiej, kiedy po prostu trwa. Spontanicznie, prawdziwie, bez komplikacji. Jak BEACHY: stworzony dla wszystkich, którzy pragną wolności w podróży. Cały zespół Hobby – zainspirowany ogromnym pakietem urlopowych emocji, takich jak dryfujące drewno, muszle, piasek i trawa wydmowa, oraz kierowany fajnymi historiami z mediów społecznościowych kreatywnych pasjonatów liftingu – jest podekscytowany wizją nowego urlopowego towarzysza. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, co kryje się za historią nowego plażowego doznania na kółkach.

bądź wolny

BEACHY jest stworzony do spontanicznych przygód. Wszystko, czego potrzebujesz w podróży, znajdziesz na pokładzie. Chcesz zjeść na zewnątrz? W zaledwie kilku krokach stół staje się kuchnią na świeżym powietrzu z widokiem na morze. Kilka metrów dalej gotuje się Twoja kolacja. Chcesz wtulić się w pościel, a może delektować się chłodnym napojem? Jak proste może być Twoje życie…

Dostępne modele

Stworzony specjalnie dla Ciebie: BEACHY jest dostępny w 3 różnych modelach. Dzięki temu możesz swobodnie decydować o tym, ile miejsca potrzebują Twoje plażowe doznania. Największy model komfortowo pomieści do 4 osób dorosłych lub rodziny z 2-3 dzieci.