Header always set Strict-Transport-Security "max-age=2592000; includeSubDomains"
 

ZAWSZE GOTOWI

NA WIĘCEJ

CarGO! Rent a Car jest firmą z długoletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży i wynajmu kamperów. Postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność – włączyliśmy do oferty przyczepy kempingowe Hobby – jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie caravaningu. Tym razem jednak nasz punkt otworzyliśmy nad samym morzem, w okolicach Półwyspu Helskiego. Bliskość morza i plaży daje więcej możliwości – wynajmujący przyczepy mogą korzystać tu z wielu aktywności.

przyczepy kempingowe hobby

Przyczepy

kempingowe

Sprawdź dostępne modele i zarezerwuj przyczepę kempingową w wybranym przez siebie terminie!

przyczepy kempingowe hobby

Luksusowe

kampery

Nowoczesne pojazdy kempingowe z komfortowym wyposażeniem. Sprawdź naszą całą ofertę!

przyczepy kempingowe hobby

Autoryzowany

serwis

Skorzystaj z serwisu dla przyczep kempingowych Hobby i nie tylko!

przyczepy kempingowe hobby

Części

zamienne

Skontaktuj się z fachowcem i zamów części do swojej przyczepy kempingowej!

Dealer

Hobby

Jesteśmy autoryzowanym dealerem Hobby w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisowania kamperów i przyczep kempingowych. Sprawdź ofertę!

Gama pojazdów

wypracowane

Wartości

Długoletnie doświadczenie w sprzedaży przyczep kempingowych i kamperów wykształciło w nas wysoką dbałość o Klienta, komfort jego podróży oraz zadowolenie. To dla Was stajemy się coraz lepsi!

10 lat

Doświadczenia

Na polskim rynku caravaningowym istniejemy już 10 lat, stale umacniając pozycję lidera w sprzedaży i wynajmie pojazdów kempingowych.

Przyczepy kempingowe Pomorskie

Podróże to nasza pasja. Robimy wszystko, by móc umożliwić innym swobodne zwiedzanie świata w warunkach, które uznają za najbardziej komfortowe. Dlatego właśnie zajmujemy się wynajmem i sprzedażą przyczep kempingowych HOBBY, kamperów Hobby oraz kamperów całej Grupy Pilote. Oprócz nowych modeli z salonu znajdziecie u nas używane pojazdy kempingowe renomowanych marek. Dzięki temu każdy może korzystać z caravaningu w satysfakcjonujący sposób. Nasze przyczepy kempingowe nie bez powodu znajdują się w woj. pomorskim. Bliskość morza i Półwyspu Helskiego tworzy wiele możliwości do zaplanowania ciekawych podróży z bliskimi. Oferujemy pojazdy najwyższej jakości, które będą służyły Ci przez lata. Możesz u nas korzystać również z autoryzowanego serwisu Hobby. Nasi fachowcy są do dyspozycji podróżników w dogodnym godzinach, chętnie pomogą również przy zakupie zamiennych części.

Caravaning w Polsce rozwija się coraz prężniej i jesteśmy dumni z tego, że możemy być jego częścią. Od ponad 10 lat zajmujemy się sprzedażą i wynajmem pojazdów kempingowych dla zainteresowanych podróżami po świecie. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, którą chętnie dzielimy się z innymi. Jeśli chcesz zobaczyć przyczepy kempingowe Hobby osobiście, odwiedź nas! Zaprezentujemy Ci dostępne modele oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zajrzyj do naszego biura w Wejherowie!