fbpx

SERWIS

PRZYCZEP HOBBY

Jako autoryzowany dealer firmy HOBBY zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną wszelkich pojazdów marki HOBBY. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz okresowe techniczne (łącznie z przeglądem instalacji gazowych). Dysponujemy zapleczem technicznym umożliwiającym profesjonalne serwisowanie jak i naprawy zabudów mieszkalnych przyczep kempingowych i kamperów.

Posiadamy w ofercie części zamienne do pojazdów HOBBY oraz pełen zakres wyposażenia dodatkowego wraz z profesjonalnym montażem. Świadczymy usługi w zakresie napraw powypadkowych, uszkodzeń częściowych poszycia zewnętrznego przyczep i kamperów. Przygotowujemy pojazdy kempingowe do zimowania oraz do sezonu letniego. Nasz serwis gwarantuje, że Państwa pojazd zawsze będzie gotowy do drogi! Zadzwoń i umów się na wizytę!

Zamów części zamienne

Serwis Hobby

GWARANCYJNY I BIEŻĄCY

Oferujemy pełen zakres usług związanych z przeglądem oraz z naprawą gwarancyjną przyczep i kamperów Hobby. Ponadto prowadzimy również przeglądy instalacji gazu płynnego (zgodnie z instrukcją roboczą G 607, jak i EN 1949 – obowiązującą w Niemczech). Po zakończeniu oględzin auto każde auto otrzyma nalepkę z certyfikatem. Poza tym zajmujemy się również kompleksowym przeglądem przed- i posezonowym, w tym instalacji elektrycznej, wodnej i gazowej.

Serwis i naprawy

Przyczep Hobby

Zachęcamy do skorzystania z autoryzowanego serwisu przyczep Hobby. Oferujemy kompleksowe usługi. Zajmujemy się m.in. naprawą uszkodzonych mebli oraz innych elementów wyposażenia. Wymieniamy również szyby (wraz z całym osprzętem mechanicznym), poszycia przyczep i kamperów. Dodatkowo uszczelniamy całe ściany, podłogi i dachy według technologii fabrycznej. Zajmujemy się również wymianą plastikowych elementów przyczep – mowa tu na przykład o bakistach, nadkolach, narożnikach, listwach i tak dalej.

Wyposażenie

DODATKOWE

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z wyposażenia dodatkowego pojazdów kempingowych. Dodatkowo możemy również zająć się profesjonalnym montażem wskazanych akcesoriów. Korzystamy wyłącznie z markowych, sprawdzonych produktów, które zapewniają komfort użytkowania. W ofercie mamy m.in.:

 • klimatyzatory DOMETIC – dachowe i podłogowe,
 • markizy ścienne i dachowe THULE/OMNISTORE – pełna gama modeli
 • bagażniki rowerowe
 • anteny satelitarne firmy ALDEN
 • telewizory LED
 • uchwyty telewizorów
 • systemy ogrzewania TRUMA i ALDE
 • dodatkowe ogrzewania elektryczne
 • radia i nawigacje, stacje multimedialne
 • napędy do przyczep kempingowych marki P1
 • systemy zasilania dla przyczep i kamperów (akumulatory żelowe, generatory, elektro-bloki, panele sterujące itp.)
 • zestawy paneli solarnych różnych mocy
 • dodatkowe zbiorniki wody czystej
 • przyłącza dodatkowe zewnętrzne do przyczep i kamperów: wodne ciśnieniowe, gazowe, elektryczne, prysznice zewnętrzne
 • bezpieczne systemy zasilana gazem TRUMA
 • koła zapasowe z uchwytami

SERWIS POJAZDÓW

GRUPY PILOTE

Zachęcamy do skorzystania z serwisu autoryzowanego dealera pojazdów grupy Pilote! Oferujemy kompleksową pomoc gwarancyjną i pogwarancyjną. Pełen zakres usług obejmuje zarówno standardowe przeglądy, jak i okresowe badania techniczne. Ponadto przy ewentualnych problemach z pojazdem możemy pomóc natychmiast, ponieważ w ofercie mamy również części zamienne. Dzięki temu nie muszą Państwo czekać długo na naprawę. Oferujemy także profesjonalny montaż dodatkowego, dobranego przez klienta wyposażenia. Chętnie doradzimy i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Pomagamy również rozwiązywać problemy powypadkowe. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z serwisu pojazdów grupy Pilote, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści czekają na Państwa pytania.

Serwis Pilote

GWARANCYJNY I BIEŻĄCY

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług związanych z przeglądem oraz z naprawą gwarancyjną kamperów Pilote, Bavaria, Mooveo czy Frankia! W ramach przeglądu możemy przeprowadzić przegląd instalacji gazu płynnego (zgodnie z instrukcją roboczą G 607, jak i EN 1949 – obowiązującą w Niemczech), po którym Twój pojazd otrzyma nalepkę z certyfikatem. Ponadto zajmujemy się również kompleksowym przeglądem przed- i posezonowym, w tym instalacji elektrycznej, wodnej i gazowej.

Serwis i naprawy

Kamperów Hobby i Pilote

Oferujemy naprawę oraz wymianę uszkodzonych mebli i innych elementów wyposażenia. Zajmujemy się również naprawą okien dachowych, a także wymieniamy poszycia kamperów. Ponadto uszczelniamy ściany, podłogi i dach według technologii fabrycznej. Nasi serwisanci mogą wymienić również elementy plastikowe, w tym klapy serwisowe, nadkola, narożniki, listewki, owiewki. Oferujemy również wzmocnienie konstrukcji podłóg, wymianę wykładzin oraz naprawę instalacji elektrycznej, oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego oraz modułów sterujących. Zajmujemy się też montażem dodatkowych gniazd i włączników. W szczególnych sytuacjach przeprowadzamy generalne remonty uszkodzonych lub rozbitych samochodów kempingowych