fbpx

HOBBY VANTANA

ONTOUR

Vantana OnTour to model polecany osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z caravaningiem. OnTour stawia na praktyczność – posiada m.in. doskonałą izolację cieplną, co sprawia, że vanem można podróżować przez cały rok. Jesienią i zimą również nie zawiedzie! Ponadto OnTour został doskonale wyposażony – posiada m.in. świetnie zaprojektowaną kuchnię z dużą powierzchnią roboczą, dzięki czemu przygotowywanie posiłków jest znacznie wygodniejsze. Van posiada również świetną technikę pokładową, dzięki której podróżowanie to czysta przyjemność!

Pobierz katalog

HOBBY VANTANA

DE LUXE

Vantana De Luxe to model, który sprawdzi się w każdych warunkach! Polecamy go zwłaszcza parom lub mniejszym grupkom przyjaciół – De Luxe posiada dwa miejsca noclegowe oraz 4 miejsca siedzące, dlatego najwygodniej będzie podróżować nim w duecie, ewentualnie z małym dzieckiem. Vantana De Luxe posiada wszystko, czego potrzeba podczas podróży, ale jeśli chcecie, to możecie też wybrać coś z wyposażenia dodatkowego przeznaczonego dla De Luxe. W ofercie m.in. bagażnik rowerowy czy system nawigacyjny DAB.

Pobierz katalog

HOBBY VANTANA

PREMIUM

Vantana Premium to model najwyższej klasy. Sprosta wszystkim oczekiwaniom – został zaprojektowany z największą starannością, dlatego jest nie tylko maksymalnie praktyczny i użytkowy, ale również niezwykle estetyczny. Vantana Premium to model z dwoma łóżkami, dlatego najbardziej polecamy go parom lub duetom przyjaciół. Przetestujcie go na drogach i sprawdźcie jego możliwości! Na życzenie klienta do modelu Premium można dobrać też wyposażenie specjalne, w tym między innymi hak holowniczy czy ogrzewanie postojowe.

Pobierz katalog