fbpx
 
przyczepy kempingowe wynajem

Nowoczesne przyczepy kempingowe – jakość nie do podrobienia

 Z czym kojarzą Wam się wyjazdy pod namioty albo z przyczepą kempingową? Nam na pewno z tym, co znamy z dzieciństwa, a więc z zabieraniem zawekowanej żywności, pakowaniem garnków, czajnika i wielu akcesoriów – w praktyce często wyglądało to tak, że na wyjazd wakacyjny trzeba było zabrać połowę domu! Dziś jednak sprawa wygląda już nieco inaczej – nowoczesne przyczepy kempingowe są na tyle dobrze wyposażone, że tak naprawdę wystarczy zabrać ze sobą rzeczy na przebranie, kosmetyczkę i można ruszać w podróż! Sprawdź, co znajdziesz w nowoczesnych przyczepach kempingowych Hobby!

Doskonale wyposażona kuchnia

Dzisiejsze wyjazdy na kemping znacząco różnią się od tych sprzed kilkudziesięciu lat. Oferujemy możliwość korzystania z doskonale wyposażonych i przestrzennych kuchni. W naszych przyczepach kempingowych Hobby znajdziecie między innymi kompaktowe lodówki (o pojemności do nawet 150l!) i kuchenki połączone ze zlewozmywakiem. Takie rozwiązanie zapewnia większą przestrzeń roboczą, dzięki czemu gotowanie jest znacznie bardziej komfortowe. W naszych kuchniach znajdziecie też chociażby wysuwane szafki z koszykami, które ułatwiają bezpieczne przechowywanie żywności. Przyczepy kempingowe Hobby zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwiać codziennie przygotowywanie posiłków, dlatego w pojazdach znajdziecie też specjalne regały na przyprawy i praktyczne wkłady na sztućce. Dużą zaletą naszych przyczep są również pojemne dolne szafki narożne, które umożliwiają przechowywanie naczyń i garnków poza blatami (dzięki temu zyskujesz dodatkową przestrzeń).

Komfortowa część mieszkalna

Część mieszkalna powinna być maksymalnie wygodna – w końcu to najczęściej w niej spędzamy wolne chwile na kempingu, gdy pogoda nie dopisuje albo po prostu wtedy, chcemy odpocząć w zaciszu własnej przyczepy. Warto wiedzieć, że przyczepy kempingowe Hobby posiadają m.in. ogrzewane garderoby, które umożliwiają szybkie wysuszenie odzieży wierzchniej w deszczowe dni. Dodatkowo w naszych pojazdach znajdziecie też giętkie lampki i trójkolorowe oświetlenie punktowe do czytania – doskonale sprawdza się wtedy, gdy chcecie wypocząć i poczytać w spokoju książkę! W części mieszkalnej znajdziecie również szafkę na telewizor ze szklaną witryną oraz dużą szafę na ubrania, do której spokojnie można schować swoje bagaże.

Słodkich snów!

Wąskie, niewygodne łóżka w przyczepach kempingowych to już przeszłość. U nas czekają na ciebie warunki godne sułtana! Największe modele posiadają nawet siedem miejsc do spania – w przyczepach znajdziecie zarówno duże, dwuosobowe łóżka, jak i mniejsze, które stworzono z myślą o dzieciach. Na wszystkich łóżkach czekają na Was wygodne materace sprężynowe oraz wezgłowia wyposażone w lampy LED, dzięki którym przed snem możecie jeszcze zrelaksować się przy czytaniu ulubionej książki. W części sypialnianej warty uwagi jest też kącik dziecięcy. Wyposażono go w przyjazną lampę-misia, która umożliwia ściemnienie światła przed snem oraz w łóżko z tablicą do rysowania, które z pewnością będzie dużą atrakcją dla wszystkich maluchów!

Łazienki w przyczepach kempingowych

Dawne łazienki w przyczepach nie zachwycały, tymczasem te dzisiejsze komfortem nie ustępują warunkom domowym! W naszych łazienkach znajdziecie m.in. dachowe okna, które umożliwiają odprowadzenie wilgoci po kąpieli. Dodatkowo wszystkie łazienki wyposażono w eleganckie kabiny prysznicowe oraz w praktyczne toalety kasetowe lub obrotowe. Warty podkreślenia jest również fakt, że toalety posiadają szlachetną armaturę umywalki, dzięki czemu zyskały nowoczesny wygląd.