fbpx

Dla lubiących

PRZESTRZEŃ

Czas na spełnianie marzeń! Przyczepy kempingowe PRESTIGE firmy Hobby to odpowiedź na potrzeby dużych rodzin, które chcą odpoczywać w komfortowych warunkach. Ten stylowy, klasyczny model o wyjątkowym uroku, został doskonale dopasowany do gustów klientów. Przyczepa oferuje aż dwanaście różnych układów wnętrza, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Przyczepy kempingowe PRESTIGE posiadają też wydzielone siedziska dla najmłodszych, co sprawia, że są idealne na rodzinne wyjazdy. Nasze przyczepy są odpowiedzią na wymagania osób, które mają wysokie wymagania i stawiają komfort na pierwszym miejscu. Warto wiedzieć, że elementy, które w pojazdach innych marek są uznawane za asortyment dodatkowy, w przyczepach kempingowych Hobby należą do stałego wyposażenia.

Masz wysokie wymagania? To właściwy adres: w przyczepach kempingowych firmy Hobby komfort jest na wyposażeniu seryjnym. Elementy, które w innych firmach dostępne są jako wyposażenie dodatkowe, w przyczepach kempingowych firmy Hobby należą do wyposażenia standardowego. Na kolejnych stronach odkryjesz szczegóły wyposażenia, dzięki którym urlop w przyczepie kempingowej firmy Hobby będzie jeszcze bardziej udany.

doceń wysoką

JAKOŚĆ

Szukasz niedrogiego i jednocześnie w pełni wyposażonego samochodu kempingowego? Edycja OPTIMA ONTOUR to idealny model na urlop. Oto zwinny kamper Hobby, w którym dbałość o szczegóły idzie w parze z gwarancją wysokiej jakości rzemiosła. Pojazdy OPTIMA ONTOUR są tworzone z najwyższą starannością w zakładzie produkcyjnym samochodów kempingowych w Szlezwiku-Holsztynie.

Kampery Hobby OPTIMA ONTOUR zostały dostosowane do podróżowania w warunkach zimowych. Ich konstrukcja oraz zastosowanie najnowocześniejszych materiałów gwarantuje doskonałą izolację cieplną. Pojazdy wyposażono też w innowacyjną wysuwkę na butle z gazem, izolowany i ogrzewany zbiornik na ścieki oraz w inne drobiazgi, które sprawiają, że zimowa podróż może odbywać się bez przeszkód.

Kompaktowa edycja OPTIMA ONTOUR świetnie sprawdza się zarówno podczas spontanicznych, miejskich wypadów, jak i dłuższych podróży. Niezawodna technika pokładowa ułatwia komfortowe spędzanie czasu na łonie natury. Zwrotne pojazdy turystyczne umożliwiają swobodne przemieszczanie się po wąskich i krętych drogach. Kamper z edycji OPTIMA ONTOUR jest dostępny w dwóch różnych układach: z łóżkiem z pojedynczym materacem 140×200 cm lub z dwoma pojedynczymi łóżkami. Dzięki prostemu, nowoczesnemu projektowi wnętrza i zewnętrznemu wyglądowi, pojazd doskonale wpisuje się w ideę innych projektów z serii Optima.

Pobierz katalog