fbpx
 

Poznaj bliżej: Hobby Optima Ontour Edition

Tegoroczny kamper Hobby Optima Ontour Edition został wzbogacony o kilka udogodnień, dzięki którym podróżowanie będzie jeszcze przyjemniejsze! Chętnie zaprezentujemy Wam z bliska tego kampera. Warto wiedzieć, że został on przetestowany w różnych warunkach, m.in. w Norwegii i bez problemu zdał wszystkie testy. To ważna informacja przed sezonem jesienno-zimowym; jeśli szukacie kampera odpowiedniego do podróży również podczas chłodniejszych dni, Hobby Optima Ontour Edition zdecydowanie powinien spełnić Wasze oczekiwania!

Doskonała izolacja termiczna

Hobby Optima Ontour Edition posiada znakomitą izolację termiczną; do jej stworzenia zastosowano najnowocześniejsze materiały chroniące przed zimnem oraz dodatkowe zabezpieczenia nadwozia. Co ważne, w kamperze znajdziecie też instalację chroniącą wodę przed zamarzaniem. Izolacja obejmuje również tylny garaż oraz zbiornik na ścieki. Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasza zimowa podróż będzie maksymalnie bezpieczna, możecie zamówić również opony wzmocnione kolcami, które zwiększają przyczepność pojazdu do drogi. Warto jednak wiedzieć, że nie wszędzie można ich używać – w Polsce takie opony są zakazane, ale w sezonie zimowym bez problemu można używać ich np. w Norwegii.

Komfortowe warunki o każdej porze roku

W kamperze Hobby Optima Ontour Edition nie musisz martwić się o ewentualne problemy związane z ciepłą wodą. W pojeździe wykorzystano system Truma 6, czyli urządzenie grzewcze z kotłem na gorącą wodę. Truma 6 zapewnia więc nie tylko możliwość korzystania z komfortowego prysznica, ale również dba o utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz pojazdu (niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz).

Wygodny garaż nie tylko dla aktywnych

Chcesz przewozić rowery w kamperze? Żaden problem! Do Hobby Optima Ontour Edition nie trzeba zamawiać dodatkowego bagażnika; schowek garażowy bez problemu pomieści rowery oraz wielkogabarytowy bagaż. Dzięki temu nie będziecie niepotrzebnie marnować przestrzeni wewnątrz pojazdu!

Inteligentne wykorzystanie przestrzeni

Podróżowanie w cztery osoby wymaga zorganizowania większej przestrzeni niż w przypadku dwóch osób. Jeśli podróżujecie z dziećmi i chcecie umożliwić wszystkim komfortowe spożywanie posiłków, w Hobby Optima Ontour Edition znajdziecie wygodne rozwiązanie: rozkładany blat, który umożliwi siedzenie przy stole nawet pięciu osobom. Po zakończeniu posiłku, gdy chcecie ponownie zwiększyć przestrzeń, blat możecie zsunąć na dół, by nie zajmował miejsca.

Ochrona przed słońcem

Okna w kamperze zostały wzbogacone o system żaluzji REMIS, który znakomicie chroni przed działaniem promieni słonecznych i zapewnia pełną prywatność na parkingu. Jeśli będziecie chcieli korzystać z pięknej pogody bez wystawiania się na słońce, możecie też zamontować dodatkową markizę przed kamperem. Nasze pojazdy posiadają eleganckie okrycie dachu, dostosowane do długości pojazdu.

System nawigacji z udogodnieniami

System nawigacji w Hobby jest wielofunkcyjny; można go używać jako odtwarzacza płyt DVD, nawigacji oraz jako kamery cofania. Jedno urządzenie – wiele możliwości!

Przekształcanie łóżka w kilka sekund

W Hobby znajdziecie m.in. pojedyncze łóżka, ale warto wiedzieć, że dzięki nowemu systemowi możecie przekształcić je w jedno wielkie łóżko. W ten sposób zyskacie większą przestrzeń do wypoczynku!