fbpx
 

Poznaj bliżej: przyczepa kempingowa Hobby Excellent!

Hobby Excellent to przyczepa, która powinna szczególnie przypaść do gustu parom. Excellent jest szczególnie doceniany właśnie przez podróżujące duety z uwagi na wyjątkowy komfort i przytulność. Nie oznacza to jednak, że z przyczepy nie mogą korzystać rodziny – 13 nowoczesnych układów do wyboru gwarantuje, że każdy może znaleźć wśród przyczep kempingowych Excellent coś dla siebie.

 

Przyczepa kempingowa dla dwóch osób

Przyczepy Hobby Excellent wyróżniają się mniejszą powierzchnią (w porównaniu do innych modeli rodzinnych), co sprawia, że są bardzo często wybierane właśnie przez podróżujące pary. Warto jednak podkreślić, że zarówno liczba miejsc do jazdy, jak i tych do spania oscyluje w Excellent wokół 3-4, co sprawia, że takim pojazdem można spokojnie podróżować nawet z dwójką dzieci czy  przyjaciół. Nie jest to jednak tak duży model, jak na przykład przyczepy kempingowe Hobby De Luxe Edition.

To, co wyróżnia przyczepy Hobby, to przede wszystkim komfort, który, jak mawiają przedstawiciele marki, „jest na wyposażeniu seryjnym”. I rzeczywiście trudno byłoby nie zgodzić się z tymi słowami – przyczepy kempingowe Hobby wyróżniają się znakomitym wyposażeniem, które gwarantuje komfort każdemu podróżującemu.

A dlaczego o Excellent tak często mówi się jako o przyczepie dla dwojga? Cóż, nie da się ukryć, że sprzyja temu nowoczesna stylistyka i oświetlenie, które pozwala zadbać o romantyczny nastrój. Naszym zdaniem wyjazd z przyczepą kempingową może być doskonałą alternatywą dla klasycznego wypoczynku np. w ramach miesiąca miodowego. Jeśli leżenie nad basenem i zamykanie się przy hotelu brzmi dla Ciebie raczej jak katorga niż jak miły relaks, to z pewnością polubisz się z caravaningiem. Przygoda, możliwość zmiany planów w każdej chwili, relaks w dziczy i najpiękniejsze widoki z okna – to wszystko mogą zagwarantować Ci wakacje outdoorowe. I to nie tylko jednorazowo – przyczepy kempingowe Hobby można wypożyczyć na wakacje, ale można też… kupić. Są znacznie tańsze od kamperów, a przy tym pozwalają cieszyć się objazdowym urlopem nawet przez cały rok (w końcu kto powiedział, że z przyczepą można wyjeżdżać tylko w sezonie wiosenno-letnim? Zdecydowanie nie my!).

 

Część mieszkalna w przyczepie kempingowej

W przyczepach Hobby na dużą uwagę zasługuje znakomite rozplanowanie przestrzeni w części mieszkalnej. Choć, jak już wspomnieliśmy, to przyczepa nieco mniejsza od modeli dedykowanym rodzinom, to jednak wciąż pozostaje na tyle wygodna, że można było zaplanować w jej przestrzeni liczne udogodnienia. Jakie?

Na pewno warto wspomnieć o ogrzewanej garderobie. Powinna ona zainteresować zwłaszcza te osoby, które chętnie podróżują w okresie jesienno-zimowym. Taka garderoba pozwala na szybkie wysuszenie płaszczy czy kurtek na przykład po spacerze czy po powrocie ze stoku. Dzięki temu unikniesz nadmiaru wilgoci we wnętrzu i zadbasz o komfortowe, suche ubrania wierzchnie.

Dużą zaletą przyczep kempingowych Hobby jest też duża szafka na ubrania w części mieszkalnej. W Excellent nie jest inaczej – tutaj też znajdziesz odpowiednią garderobę, dodatkowo wzbogaconą o lampkę wewnątrz szafy, która zapala się automatycznie. Dzięki temu nawet wieczorem możesz szybko odnaleźć poszukiwaną odzież. Co więcej, lampa z wnętrza jest ruchoma – można ją wyjąć i w razie potrzeby używać jako latarki, co czyni ten gadżet wyjątkowo wielofunkcyjnym.

Osoby, które cenią sobie perfekcyjny porządek nawet w podróży z pewnością ucieszą się ze schowków pod siedzeniami. Można w nich schować wszystko to, co nie jest potrzebne na wierzchu (walizki, torby na plażę, miski do prania itd.) i dzięki temu uniknąć zagracenia przestrzeni. Oczywiście, schowków w przyczepie kempingowej Hobby Excellence jest znacznie więcej – wystarczy wspomnieć o dużych szafkach wiszących, w których z powodzeniem można schować zarówno drobiazgi, jak i ubrania czy ręczniki.

Dużą zaletą przyczepy kempingowej Excellent jest też bardzo wygodny stół, wokół którego uwzględniono przestrzeń na nogi. To ważne nie tylko dla wysokich osób – jeśli ktoś musi pracować w trakcie urlopu, to z pewnością doceni możliwość siedzenia w komfortowej pozycji. Pracę w kamperze ułatwiają również rolety z kasetami. Gwarantują one ochronę z jednej strony przed słońcem (a więc i przed szkodliwym błyskiem na ekranie), jak i przed wścibskimi spojrzeniami, które mogłyby zakłócać spokojny wypoczynek. W przyczepach kempingowych Excellent znajdziesz również delikatne, siateczkowe rolety, które skutecznie uniemożliwiają owadom przedostawanie się do wnętrza pojazdu.

 

Wielofunkcyjna kuchnia w przyczepie kempingowej

Hobby doskonale rozwiewa mity o niewygodnym gotowaniu na kempingu. W tej przyczepie znajdziecie wszystko, co potrzeba. Kompaktowa kuchenka z zamrażalnikiem pozwala na przechowywanie dużych zapasów żywności, co chroni Cię przed koniecznością codziennego jeżdżenia do sklepu. Gotowanie w przyczepie jest bardzo wygodne dzięki przemyślanej przestrzeni. Zlewozmywak w Excellent połączono z kuchenką, co zwiększyło powierzchnię roboczą. Dzięki temu śmiało możecie pracować w kuchni razem i nie martwić się o to, że zabraknie blatów. Inne rozwiązania warte uwagi to m.in. szafka narożna, która wyróżnia się dużą pojemnością i umożliwia schowanie wszystkich garnków, blaszek czy patelni. Warto tez zwrócić uwagę na specjalny regał na przyprawy. Dedykowana szafka umożliwia bezpieczne przechowywanie słoiczków nie tylko w trakcie postoju, ale również – a może przede wszystkim – podczas przemieszczania się.

Model Excellent doceniamy też za wielofunkcyjną tylną ścianę wypełnioną oknem z roletą. W tym miejscu znajduje się również gniazdo ładowania USB i gniazdo 230 V, co oznacza, że podczas przygotowywania obiadu czy kolacji można podłączyć obok np. smartfona lub  laptopa i oglądać serial. Przemyślane przestrzenie to zdecydowanie ogromny atut przyczep kempingowych Hobby.

 

Śpij dobrze x Excellent

Warto tez zwrócić uwagę na sypialnie. Hobby udostępnia kilkanaście układów wnętrza do dostosowania pod indywidualne potrzeby. Możesz więc wybrać, czy preferujesz na przykład łóżka podwójne, czy pojedyncze. W zależności od wybranej opcji, marka oferuje kilka ciekawych rozwiązań. My doceniamy m.in. bardzo ciekawy mechanizm ułatwiający otwieranie łóżek podwójnych. Dzięki temu pod łóżkiem można schować na przykład walizki czy bagaż, z którego nie korzystamy w danej chwili. Podnoszenie łóżka dzięki  mechanizmowi znacząco ułatwia też sprzątanie i dbanie o czystość w pojeździe kempingowym. W przyczepach marki Hobby warto docenić też rozwiązania służące zwiększeniu jasności i naturalnego oświetlenia przyczepy. Można tu wskazać chociażby okna w części przedniej pojazdu, które dodatkowo wzbogaca się regałami. W takich miejscach można przechowywać książki czy inne niezbędne przedmioty, które zwykle towarzyszą nam na nocnych stolikach. Wszystko to przy zachowaniu porządku i komfortu życiowego!

 

Doskonała technika pokładowa

Na zakończenie chcielibyśmy zwrócić uwagę na technikę pokładową Hobby. We wszystkich przyczepach istnieje możliwość dostosowania specjalnych wyłączników oświetleniowych dla dzieci, dzięki czemu będą one mogły we gasić światło we własnym zakresie.

Na uwagę zasługuje też wydajny system ogrzewania oparty o mocną dmuchawę z funkcją Booster. Ogrzewanie marki Truma stosowane w przyczepach Hobby gwarantuje możliwość cieszenia się optymalną temperaturą niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Jednym z elementów, które niewątpliwie warto docenić jest też funkcja Hobby Connect, która umożliwia bezpieczne sterowanie techniką pokładową za pomocą aplikacji na smartfonie. Wystarczy zainstalować program, by móc uruchamiać chociażby ogrzewanie przed powrotem do przyczepy. HobbyConnect to krok w stronę automatyzacji, który znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie na kempingu i podnosi komfort życia wszystkich  podróżujących.

Przyczepa kempeingowa Hobby Excellent to kolejny udany model tej marki. Jeśli szukasz pojazdu odpowiedniego dla dwóch osób, który dobrze sprawdzi się też po ewentualnym powiększeniu rodziny, to Excellent będzie zdecydowanie dobrym rozwiązaniem! Opcja układu wnętrza z czterema łóżkami umożliwia też zabranie w podróż na przykład przyjaciół. Chętnie zaprezentujemy Ci dostępne opcje układu wnętrza i wytłumaczymy różnice między nimi, a także wiążącą się z tym funkcjonalność. Dzięki temu zyskasz wiedzę o ewentualnych plusach i minusach konkretnych układów i będziesz mógł dostosować je do swojego trybu życia. Nasi specjaliści służą pomocą i chętnie doradzą również przy wyborze dodatkowych akcesoriów kempingowych dostępnych w naszym sklepie www. Zapraszamy serdecznie!