fbpx
 
hobby przyczepy

Przyczepy kempingowe Hobby – modele 2020. Który będzie odpowiedni dla Ciebie?

Nowe przyczepy przyjechały do oddziału na Pomorzu, a to oznacza, że nareszcie można zacząć przebierać w ofertach! Uwielbiamy ten czas – mnogość rozwiązań i typów oferowanych przez nas pojazdów sprawia, że naprawdę każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Którą spośród przyczep warto wybrać? Sprawdź!

 

De Luxe – na rodzinne wakacje po Europie

Wybieracie się w podróż większą ekipą? A może planujecie włączyć do podróżowania również najmłodszych członków rodziny? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wieści. Wśród odświeżonych modeli, w ofercie na 2020 rok pojawia się m.in. HOBBY 545 KMF DE LUXE. To idealna przyczepa dla rodzin, ponieważ posiada aż 6 miejsc noclegowych oraz dużą przestrzeń wewnątrz pojazdu. Dzięki temu podróż jest komfortowa nawet z większą ekipą! Ten model polecamy na spokojne wakacje na kempingu przy plaży albo na niespieszne zwiedzanie włoskich miasteczek. Jeśli jednak preferujecie aktywne zwiedzanie, sprawdźcie koniecznie nasz drugi typ.

HOBBY 545 KMF DE LUXE EDITION

Dla fanów intensywnych podróży przygotowaliśmy przyczepę kempingową Hobby 545 KMF DE LUXE EDITION, którą wyróżnia sportowy styl i elegancki design. Ta przyczepa również będzie odpowiednia dla 6 osób; co więcej, niektóre z nich wyposażona w aż 3 łóżka piętrowe, dlatego w pojeździe z powodzeniem może nocować nawet 7 osób! Hobby 545 KMF DE LUXE EDITION jest idealny dla rodzin, które cenią sobie aktywny wypoczynek, ponieważ jest też wyposażony w bagażnik rowerowy. Jeśli będziecie chcieli pozwiedzać okolicę na dwóch kółkach – żaden problem!

HOBBY 560 FC PRESTIGE – czuj się jak w domu!

Jeśli w podróży najważniejsze są dla ciebie warunki zbliżone do tych domowych, to model HOBBY 560 FC PRESTIGE z pewnością przypadnie ci do gustu. Nowy pojazd został wzbogacony o znacznie bardziej rozbudowaną łazienkę oraz o dużą kabinę prysznicową. Teraz, gdziekolwiek jesteś, możesz rozkoszować się komfortowym podróżowaniem!