fbpx
 

Przyczepy kempingowe w różnych cenach – sprawdź nasze propozycje!

Przyczepy Hobby to jedne z najbardziej ekonomicznych przyczep na rynku. Dzięki bogatej ofercie, wśród modeli Hobby znajdzie coś dla siebie zarówno rodzina poszukująca najtańszych modeli, jak i para, której zależy na pełnym luksusie. Dziś przygotowaliśmy dla Was porównanie cenowe kilku modeli przyczep Hobby z 2021 roku. Sprawdźcie, na jakie udogodnienia możecie liczyć w poszczególnych przyczepach!

 

DE LUXE – najtańsza przyczepa z pełnym wyposażeniem seryjnym

Na początek nie moglibyśmy nie wspomnieć o przyczepie, która w naszej ofercie cieszy się szczególną popularnością. Hobby De Luxe to najtańsza z propozycji od CarGO! Pomorze. Modele De Luxe z 2021 roku można u nas zakupić w cenie już od 69 000 zł, co czyni je wyjątkowo atrakcyjną propozycją dla rodzin i nie tylko. De Luxe to stosunkowo niewielka przyczepa, która spokojnie pomieści całą familię. Ten model znajdziesz u nas w wersji trzy, a nawet czteroosobowej. Co ważne, zapewniamy indywidualną konfigurację wnętrza zgodnie z propozycjami przygotowanymi przez Hobby. Dzięki temu możesz wybrać opcję, która odpowiada Ci najbardziej. Poniżej przedstawiamy kilka interesujących propozycji przyczep De Luxe.

Hobby 400 SFE De Luxe to model trzyosobowy, z jednym podwójnym łóżkiem typu French Bed (ułożonym wzdłuż bocznej ściany kampera) oraz jednym łóżkiem pojedynczym, które można złożyć po przebudowaniu siedzisk w części mieszkalnej. To stosunkowo niewielki model (jego długość nie osiąga nawet 6 m), o dopuszczalnej masie całkowitej 1300 kg. We wnętrzu znalazło się miejsce na wygodną część mieszkalną z podwieszanym stołem oraz pojemnym szafkami typu „soft close”. Pod siedziskami znajdują się też schowki do przechowywania rzeczy, które znacząco ułatwiają utrzymywanie porządku. Hobby 400 SFE De Luxe posiada też łazienkę ze zintegrowanym brodzikiem oraz z toaletą kasetową, a także z zewnętrzną umywalką.

Hobby 460 LU De Luxe to kolejna propozycja od tego producenta, tym razem w wersji czteroosobowej. W 460 LU można znaleźć już dwa łóżka pojedyncze. W pojeździe dostępne jest również łóżko podwójne, ale należy złożyć je z siedzisk znajdujących się w części mieszkalnej. Ten model Hobby jest nieco większy od pierwszego przedstawionego. Jego długość całkowita wynosi 6,755 m. Cena Hobby 460 LU De Luxe rozpoczyna się już od 70 000 zł netto. Ten model polecamy małym rodzinom, którym zależy na ekonomicznym rozwiązaniu. Stosunkowo tania przyczepa posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań, które umożliwiają cieszenie się komfortem podczas całego wyjazdu.

Hobby 490 KMF De Luxe to największy z dostępnych w naszej ofercie modeli z tej serii Hobby. 490 KMF oferuje aż pięć miejsc noclegowych. To model stworzony z myślą o rodzinach, ponieważ w przyczepie znajdziesz trzy łóżka dla osób dorosłych oraz dwa łózka dziecięce. Podwójne łóżko ułożono przy ścianie przyczepy, natomiast łóżka pojedyncze znajdują się po przeciwnej stronie pojazdu. Możesz też stworzyć dodatkowe łóżko w miejscu siedzisk zlokalizowanych w części mieszkalnej. 490 KMF to najdłuższy z dostępnych u nas modeli przyczep De Luxe. Co ważne, osiąga on długość 6,885 m, a jego dopuszczalna masa całkowita wynosi 1400 kg.

 

Excellent – przyczepa dla par w korzystnej cenie

Hobby Excellent to świetny model dla podróżujących duetów lub dwóch par. Te cztero- i pięcioosobowe modele przyczep kempingowych wyróżniają się sporą przestrzenią, ale też eleganckim i dobrze zaplanowanym wnętrzem. Excellent szczególnie upodobały sobie pary ceniące komfort oraz podróże na własnych warunkach. Choć ten model przyczep Hobby jest nieco większy od De Luxe, to jednak nie różni się znacząco ceną, co jest dobrą informacją dla osób, które muszą brać pod uwagę konkretny budżet.

Pierwsza propozycja od CarGO! Pomorze to Hobby 460 UFE Excellent, który można zakupić już od 76 700 zł netto. Przyczepa posiada jedno łóżko podwójne French Bed ułożone wzdłuż dłuższej ściany pojazdu oraz jedno podwójne łóżko, które można złożyć z siedzisk w części mieszkalnej. Z tego względu 360 UFE Excellent jest polecane zwłaszcza dla par (lub ewentualnie par podróżujących wspólnie z przyjaciółmi). Ten model również posiada kompaktową łazienkę ze zintegrowanym brodzikiem oraz zewnętrzną umywalką. W kuchni natomiast czeka na Ciebie spora lodówka (o pojemności 150 l) połączona z zamrażalnikiem. Warta uwagi jest również część mieszkalna; stół z regulacją wysokości może służyć nie tylko do spożywania posiłków, ale też do zdalnej pracy biurowej. Ponadto w strefie mieszkalnej znajdziesz również dużą szafę z oświetleniem wnętrza, która nadaje przyczepie większej trówymiarowości.

Przyczepa kempingowa Hobby 495 UL Excellent jest stosunkowo podobna do przedstawionego powyżej modelu. Główną różnicę pomiędzy nimi stanowi zmiana podwójnego łóżka znajdującego się w tylnej części przyczepy na dwa łóżka pojedyncze. Z kolei łóżko podwójne w tym modelu można złożyć w miejscu, w którym znajdują się siedziska. Cena tego modelu rozpoczyna się już od 77 900 zł netto.

 

Prestige – luksusowe przyczepy i większy budżet

Duży przeskok cenowy rozpoczyna się przy nieco bardziej luksusowych przyczepach Prestige, których średnie ceny modeli rozpoczynają się od 94 500 zł netto. Za takimi kwotami stoi jednak bardziej komfortowe planowanie wnętrza. Przykładowo, w przyczepach kempingowych Prestige łazienka jest nieco większa, dzięki czemu spokojnie pomieści prysznic, toaletę kasetową oraz umywalkę. Zauważalne jest też powiększenie przestrzeni w części mieszkalnej, którą również można przekształcić w duże, dwuosobowe łóżko. Tak jest chociażby w modelu Hobby 560 FC Prestige, czyli czteroosobowej przyczepie o dopuszczalnej masie całkowitej 1750 kilogramów.

Dlaczego nazwaliśmy modele Prestige nieco bardziej luksusowymi? Warto dokładnie przyjrzeć się ich wnętrzu, by odpowiedzieć na to pytanie w pełni. Przykładowo, model 560 FC posiada toaletę obrotową, dzięki której można maksymalnie wykorzystać przestrzeń podczas wykonywania codziennych czynności higienicznych. Dużą zaletą tego pojazdu jest również świetnie zaplanowana kuchnia. Znajdziesz w niej m.in. zlewozmywak połączony z 3-palnikową kuchenką, narożną szafkę z obrotową szufladą, sporą lodówkę o pojemności 150 L oraz szuflady z wygodnym, cichym domykaniem.

A jeśli szukasz naprawdę luksusowej i przestronnej przyczepy kempingowej, a finanse nie grają dla Ciebie roli, to sprawdź koniecznie model przyczepy Hobby 650 UFF Prestige. Jego cena zaczyna się od 105 440 złotych. Warto jednak podkreślić, że jest to pojazd znacznie dłuższy od tych dotychczas przedstawionych. Hobby UFF Prestige osiąga maksymalną długość ponad 8 metrów, co czyni ją jednym z największych, dostępnych modeli przyczep tej marki. We wnętrzu czeka na Ciebie m.in. duże, wygodne łoże małżeńskie typu Queen Size, świetne zaplanowana łazienka z oddzielną kabiną prysznicową oraz przestronna kuchnia, w której śmiało można gotować nawet w kilka osób.

Przyczepy kempingowe Prestige wzbogacono też o sterowanie techniką pokładową Hobby Connect. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala na przykład włączyć klimatyzację lub ogrzewanie poprzez telefon. Oznacza to, że część elektroniki możesz uruchomić nawet wtedy, gdy przebywasz poza przyczepą kempingową. To niezwykle przydatna opcja chociażby w sezonie jesienno-zimowym, gdy wracasz ze spaceru lub ze stoku narciarskiego i chcesz nagrzać przyczepę do odpowiedniej temperatury. Do sterowania Hobby Connect niezbędne jest pobranie aplikacji dostępnej dla klientów Hobby – jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, to zachęcamy do kontaktu.

 

Wybierz opcję dla siebie

Jak widać, wśród oferty przyczep kempingowych Hobby można znaleźć zarówno ekonomiczne, jak i luksusowe opcje. Niezależnie jednak od tego, który model wybierzesz, możesz liczyć na pełne wyposażenie pojazdu w ramach standardowej wersji. Oczywiście, istnieje możliwość dopasowania wyposażenia dodatkowego, w skład którego wchodzą na przykład markizy, bagażniki rowerowe, kuchenki mikrofalowe, alarm tlenku węgla, ogrzewanie TRUMA, klimatyzator dachowy czy maszt antenowy. Możliwość indywidualnej konfiguracji układu wnętrza to duża zaleta Hobby.\

Mnogość układów oraz bogate wyposażenie seryjne sprawiają, że już kilkadziesiąt tysięcy złotych wystarczy, by cieszyć się przyczepą kempingową o doskonałej jakości. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o dostępnych w CarGO! Pomorze przyczepach Hobby, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie przedstawimy dostępne opcje. Możesz nas odwiedzić również na placu w Wejherowie, by obejrzeć najnowsze modele przyczep kempingowych Hobby na rok 2021. Zapraszamy serdecznie!